Tüm Ürünlerde Ücretsiz Teslimat & 9 Taksit!

KÖŞE TAKIMLARI

Dali Köşe Koltuk Dali Köşe Koltuk
109.873 TL 146.497 TL
Elegant Köşe Koltuk Takımı Elegant Köşe Koltuk Takımı
80.176 TL 106.901 TL
Pralin Köşe Koltuk Takımı Vol.3 Pralin Köşe Koltuk Takımı Vol.3
Pralin Relax Koltuk Takımı Vol.5 Pralin Relax Koltuk Takımı Vol.5
Dali Köşe Koltuk Vol 2 Dali Köşe Koltuk Vol 2
109.873 TL 146.497 TL
Otello Relax Koltuk Takımı Vol2 Otello Relax Koltuk Takımı Vol2
61.276 TL 81.701 TL
Pablo Köşe Koltuk Takımı Pablo Köşe Koltuk Takımı
82.302 TL 109.736 TL
Reflex Relax (Vol2) Reflex Relax (Vol2)
66.568 TL 88.757 TL
9 ürün bulundu.

Kaliteli ve Lüks Köşe Takımları

Neslive kalitesi ile beğeninize sunulan köşe takımları, kaliteli malzemelerden üretilen lüks ve tasarım parçaları sizlerle buluşturuyor. Aynı zamanda geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz dekorasyon tarzını oluşturabilmenize imkan sağlıyor. 

Günümüzde tercih edilen en trend ürünlerden bir tanesi olan köşe takımları, salonunuzun veya oturma odanızın köşe kısımlarını en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz parçalar olarak ön plana çıkıyor. Köşe kısımlar için uygun olan köşe koltukları, aynı zamanda L koltuk olarak da adlandırılıyor.

En özel mobilyaların online satış adresi Neslive, birbirinden tarz köşe takımı modelleri ile yaşam alanınıza bambaşka bir atmosfer katıyor. Neslive’de beğeninize sunulan köşe takımları, estetik ve şık tasarımlar ile ön plana çıkıyor.

Konforlu ve Fonksiyonel Köşe Takımı Modelleri

Konfora önem verenler için özel olarak üretilen köşe takımı modelleri, Neslive farkı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda ekle-çıkar seçeneğine sahip olan ürünler ile kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik sağlıyor. Böylece Neslive’de beğeninize sunulan köşe takımları, farklı modüllerden kendinize ait bir tasarım oluşturabilmenize olanak sağlıyor.

Yüksek kalitedeki ürünlerin bir arada bulunduğu Neslive, rahat edebileceğiniz sünger yapısına sahip parçalar ile koltuk deneyiminizi en iyi hale getiriyor. Bu anlamda Yang Relax Köşe Takımı, son derece konforlu sünger yapısı ile aradığınız rahatlığı size sunuyor. 

Öte yandan açılır-kapanır mekanizması ile Otello Relax Köşe Takımı, kullanıcıları için pratik bir kullanım sağlıyor. Yine kullanımı ile dikkatleri çeken Renzo Köşe Takımı, dinlenirken kahvenizi de içebileceğiniz pratik bir kullanım alanı sunuyor. 

Neslive satışa sunduğu rahat ve kullanışlı köşe takımları ile yaşam alanınızı bir üst noktaya çıkarıyor. Bu sayede oldukça rahat bir koltuk deneyimi sunuyor.

Her Zevke Hitap Eden Tasarım Köşe Takımı Modelleri

Neslive tarafından beğeninize sunulan köşe takımı modelleri, yaşam alanınızda istediğiniz dekorasyonu oluşturabileceğiniz ürünler ile kalpleri fethediyor. Klasik veya modern, arzu ettiğiniz stili özgürce oluşturabilmenize olanak veriyor.

Bu anlamda Pralin Köşe Takımı, klasik bir tarzdan hoşlananların severek kullanacağı bir parça olarak kendisini gösteriyor. 

Klasik köşe takımları gibi modern köşe takımları da yine ilgiyi üzerine çekiyor. Bu noktada tercihi daha çok modern bir stilden yana olanlar için Mia Köşe Takımı ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor. 

Estetik ve Şık Köşe Takımı Modelleri

Neslive satışa sunduğu köşe takımı modellerinde konfora ve fonksiyonelliğe verdiği önem kadar görüntüye de değer veriyor. Bu nedenle şık ve estetik, göze hitap eden ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor. 

Yaşam alanınızı en iyi şekilde gösterebileceğiniz, ihtişamı ve tasarımı bir arada sunabileceğiniz parçalar, Neslive ile sizlerle buluşuyor. Böylece misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ve oldukça estetik bir görüntü yakalayabileceğiniz bir ortam yaratabilmenize yardımcı oluyor.

Eviniz için en özel mobilyaların adresi Neslive, online satış imkanı ile kullanıcıları için rahat ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Son derece estetik ve kaliteli ürünleri beğeninize sunan Neslive, tasarım köşe takımları ile farkını ortaya koyuyor.

Siz de Neslive ayrıcalığı ile satın alabileceğiniz köşe takımları sayesinde yaşadığınız alana farklı bir hava katabilirsiniz. Kaliteli ve lüks, farklı birçok tarza hitap eden tasarım köşe takımı modellerini hızlı, kolay ve oldukça güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz!