Tüm Ürünlerde Ücretsiz Teslimat & 9 Taksit!

Bizi TanıyınNesli Mobilya Koltuk Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında oluşturulan marka adı Neslive Home olan mobilya ve ev dekorasyonu alışveriş sitesi Neslive.com 2017 yılında hizmetinize girmiştir. Nesli Mobilya bünyesinde üretilen panel mobilya ve koltuk gibi kaliteli ürünler alışveriş sitesinde sizlere sunulmuştur. Evleriniz için birçok farklı ihtiyaçlara da cevap verebilmek adına mobilya ve ev dekorasyonu anlamında farklı, güçlü ve kaliteli üreticilerden de ürünleri alışveriş sitemizde bulabileceksiniz.

Teslimat ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçlarını ve evinizdeki mutluluğu ön planda tutan Neslive,  yüzlerce ürünü, hızlı bir şekilde yaşam alanlarınıza başarılı ve çözüm odaklı bir şekilde buluşturmayı amaçlıyor.

50 yıllık geçmiş bir tecrübeye dayanan, modern ahşap mobilya tasarım ve üretimi konusunda birçok başarıya ulaşmış olan Nesli Mobilya, geleceğin ihtiyaçları kapsamında daha hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi için alışveriş sitesi olan Neslive.com’a sizleri bekliyor.