Tüm Ürünlerde Ücretsiz Teslimat & 9 Taksit!

Sık Sorulan Sorular

Neslivede beğeninize sunulan ürünleri online bir şekilde satın almak için üye hesabı oluşturduktan sonra alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünler için ödeme yapabilir ve alışveriş sürecini tamamlayabilirsiniz. 


Alışveriş sepetinizi pratik bir şekilde görüntülemek için ekranın sağ üst köşesindeki sepet” ikonuna tıklayın.

Banka havalesi/EFT (Elektronik Fon Transferi) veya kredi kartı/banka kartı ile ödeme yöntemlerini tercih ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Neslive, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyumludur ve verilerin gizliliğine saygı duyar. Kullanıcı bilgileriniz ve ödeme süreçleriniz yüksek güvenlikli sistemde güvence altındadır.

Ürünlerin kumaşı ve diğer değişiklik taleplerinizi yalnızca Neslive mağazaları aracılığı ile iletebilirsiniz. 

Elbette. Siparişinizin teslim edileceği adresi değiştirmek için iletişim kanallarımız üzerinden temsilcilerimize ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz.

Siparişinizin teslimat sürecini dilerseniz WhatsApp Destek hattımız veya ekranın sağ alt köşesinde yer alan Canlı Destek (Mesaj Bırakın) bölümünden ya da 444 25 10 numaralı telefon üzerinden takip edebilirsiniz.

Neslive’in online mağazasında beğeninize sunulan ürünler, sizin için üretilmektedir. Bu nedenle teslimat süreci 25-45 iş günü arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ancak üretim sürecinde dönemsel yoğunluklar olabileceğini de göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Alışveriş işlemini tamamlarken kabul etmiş olduğunuz Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Bilgilendirme Formu kapsamında sipariş verdiğiniz ürünler adresinize teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin cayma hakkınızı kullanabilir ve ürünleri iade edebilirsiniz. Daha fazla detay için İptal & İade Koşulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Siparişinizin adresinize teslimatı sırasında ürünlerin eksik/hatalı olduğu tespit edildiği takdirde ekibimiz gerekli tutanağı tutmak zorundadır. Tutanak tutulması sonrasında siparişinizin size eksiksiz/hatasız olarak ulaştırılması için süreç başlatılır. 

Eğer eksik/hatalı ürün tespiti tarafınızdan yapılırsa iade talep formu doldurularak teslim alınan ürünlerin iadesi için Neslivee başvurabilirsiniz.

Evet, siparişinizin ardından ekiplerimizce adresinize ulaştırdığımız ürünlerinizin kurulumu yine ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Hayır, ürünlerinizin kurulumu ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır.

Neslivein online mağazası üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin garanti süresi 2 yıldır.

Evet, sizleri en yakın Neslive mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Elbette, websitemiz üzerinde görüntülediğiniz ürünleri Neslivein fiziksel mağazalarında yakından görebilirsiniz.

Neslivein hizmet noktaları şimdilik sınırlı olmakla birlikte hizmet ağımızı geliştirmek için çalışıyoruz. Eğer bulunduğunuz yer hizmet verdiğimiz noktalar arasında yer almıyorsa ekranın sağ alt köşesinde yer alan Canlı Destek (Mesaj Bırakın) alanı aracılığı ile talebinizi bizlere bildirebilirsiniz. 

Bir önceki maddede belirtildiği biçimde talep oluşturulduktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçerek yurt dışına teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaklardır. Yurt dışı teslimatlarda nakliye ve kurulum ücretleri ve sorumluluklar alıcılara aittir.

Neslivein hizmet noktaları arasında bulunmayan bir adrese sipariş verildiği takdirde nakliye ve kurulum bedeli, sipariş bedeline yansıtılmaktadır.

Neslive iletişim kanalları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir, WhatsApp destek hattımız üzerinden soru/öneri/şikayet iletebilir veya ekranın sağ alt köşesinde bulunan Canlı Destek (Mesaj Bırakın) alanı aracılığı ile taleplerinizi oluşturabilirsiniz. 


Ayrıca Neslive ürünlerini incelemek, kampanyaları takip etmek ve Neslive yeniliklerinden haberdar olmak için bizi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve YouTube üzerinden takip edebilir, mobilya ve dekorasyon odaklı tüyolar ve ilham verici fikirler için Neslive Blogu inceleyebilirsiniz.