Tüm Ürünlerde Ücretsiz Teslimat & 9 Taksit!

Doğadan İlham Alan Evler!

Doğadan İlham Alan Evler!

2020’de yaşadığımız zorlu dönem sonucunda ortaya çıkan öze dönüş, doğallık ve ev konforu ihtiyacı, 2021 dekorasyon trendlerini de etkiledi. İnsanın doğala dönüş ihtiyacı yaşam alanlarına da yansıdı. Artık hepimiz evimizde daha çok vakit geçiriyoruz, yemek yapıyoruz ve çiçek bakıyoruz.

Dışarı çıktığımızda doğada yaptığımız bir yürüyüş, cafede oturmaktan daha çok mutlu ediyor. Evimize alacağımız kanepe modellerine bakarken bile rahat edebileceğimiz mobilyaları tercih ediyoruz. Sonuç olarak, yaşam alanlarımızı doğadan ilham alan mobilyalar ile dekore etmek hem bize konfor sağlıyor hem de ruhumuza keyif veriyor!

Evinizde doğal bir atmosfer yaratmak ve kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz bir yaşam alanı hazırlamak aslında çok basit! Dekorasyonda doğal malzemelerden oluşan mobilyaları kullanarak, evinizin atmosferini daha sıcak hale getirebilirsiniz. Üstelik modası hiç geçmeyecek bu tarzı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gerçek ağaçtan yapılan doğal meşe bir masa zamansız bir parçadır. Sadece üzerindeki dekorasyon ürünlerini değiştirerek evinize farklı konseptler yaratabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz, zamansız ve ahşap malzemelerden oluşan mobilyalar!

Ahşap ve keten malzemeli, rahat bir kanepe!

Mitolojide hayat ağacı olarak bilinen “kayın ağacı” bir yuva kurmak için en çok tercih edilebilecek ve enerjisi en yüksek ağaçtır! Kayın ağacının dayanıklı ve sağlam bir gövdesi olmasından dolayı mobilya seçerken özellikle tercih edebilirsiniz. Ayrıca keten kumaşın şıklığı ile evinize daha spor bir hava katabilirsiniz. Kanepe için renk tercihi tamamen size bağlı! Fakat bizce 2021 yılının rengi olan “ultimate gri” her kombinle yakışacak harika bir tercih!Bütün lezzetleri bir arada toplayacak bir orta sehpa!

Şık dekoratif aksesuarlar ile kombinlediğiniz orta sehpanız, üzerinde yakacağımız harika mumlar eşliğinde evinizin enerjisini değiştirecek. Yuvarlak formlu, tablası cam ve ayakları ahşap olan bir orta sehpa evinize doğal ve naif bir atmosfer yaratacak. Ayrıca pandemi döneminde belki misafir ağırlayamıyoruz, fakat kendi kendimize de keyif yapabiliriz öyle değil mi? İşte orta sehpalar bunun için var! :)Ambiyansı değiştirecek bir lambader!

Yaşam alanınızda aydınlatma tercihi olarak, sert ışığa sahip avizeler yerine daha loş olanları tercih edebilirsiniz. Koltuklarınızın arasında duracak ahşap bir lambader evinizi daha şık ve sıcak bir hale getirecektir! Eviniz küçük ise lambader seçerken sehpalı veya saatli olan fonksiyonlu lambader modellerini tercih edebilirsiniz. İşte sizin için harika bir örnek;Şık ve tarz bir kitaplık!

Evinize sanatsal bir görünüm kazandırmak için en az bir kitaplık olmazsa olmazdır! Kitaplarınızı muhafaza ederken aynı zamanda şık ve tarz olması için diğer mobilyalar ile uyumlu malzemeler seçmeyi unutmayın. Ahşap mobilyalar için daha doğal bir kitaplık tercih edilirken, endüstriyel mobilyalara sahip evlerde metal bir kitaplık tercih edebilirsiniz. Tabiki bazen ters köşe yapılarak tam zıt tarzlarda ürünler ile kombin yapmak da mümkün! ;)Dekorasyonun “puf” noktası!

Evinizin minik tamamlayıcıları olan puf koltuklar hem şık bir oturma alanı hem de dikkat çekici bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor. İster kapitoneli puf, ister ahşap puf modeli tercih edin ama mutlaka mobilyalarınızdan farklı bir renkte tercih etmeyi unutmayın!Ayna ayna söyle bana! Var mı benim evimden daha güzeli!

Ahşap mobilyalar ile salonumuzu dekore ettik. Şimdi sıra geldi dekorasyon ürünlerine! İlk önce duvarlardan başlayarak birkaç çerçeve ve ayna asarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Özellikle salon mobilyalarınız ile uyumlu aynalar tercih ederek dekorasyondaki doğallığı tamamlayabilirsiniz.Şık ve rahat kırlentler!

Toprak tonlarının ve floral desenlerin hakim olduğu kırlentler evinize renk katacak! Unutmayın bir koltuğun üzerindeki kırlentleri değiştirince bile evin havası değişiyor! İşte sizin için seçtiğimiz kırlent modelleri!


Editörün Seçimi