Tüm Ürünlerde Ücretsiz Teslimat & 9 Taksit!

Oturma Odanızı Yenileyen Koltuk Takımları

Oturma Odanızı Yenileyen Koltuk Takımları

Evin en önemli bölümlerinden olan ve bütün günün yorgunluğu ve stresinin atıldığı yer olan oturma odaları doğru koltuk takımı seçimi yapılmadığında içinde vakit geçirmenin oldukça zor olduğu yerler haline geliyor. Bu yüzden dekorasyon yaparken özellikle üstünde durulması gereken koltuk takımı seçimi birbirinden farklı seçenekler nedeniyle oldukça zor oluyor.

Koltuk takımı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurların neler olduğunu bilmek koltuk takım modelleri arasında en iyi tercihi yapmanın en iyi yoludur. En özel mobilyaların online satış adresi Neslive olarak sizler için hazırladığımız yazımızda, oturma odanızı yenileyen koltuk modelleri hangileri, ne tarz koltuk takımları tercih etmelisiniz sorularının cevaplarını vereceğiz. 

Ayrıca Mobilya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 10 Nokta başlıklı yazımızı okuyarak mobilya seçiminde dikkat etmeniz gereken noktaların neler olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Yenileyen Koltuk Takımları


Aileniz ve dostlarınızla en unutulmaz anılarınıza ev sahipliği yapan oturma odalarının zaman içerisinde eskimesi ve ihtiyaç duyulan konforu sağlayamaması oldukça sık karşılaşılan bir durum. Neyse ki bu tatsız durum yeni bir koltuk takımı almanızı sağlayarak uzun yıllar boyu konforun ve şıklığın tadını çıkarmanıza sebep oluyor.

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte mobilya sektörü de oldukça gelişiyor. Her ihtiyaca yönelik üretilen en trend koltuk takımları onlarca farklı çeşidi ile oturma odasını yenilemeyi düşünenlerin kafasının karışmasına yol açıyor. Bu noktada çoğu kişi koltuk takımı seçimi yaparken nelere dikkat etmesi gerektiğini merak ediyor.

Dilerseniz gelin yaşam alanlarınızı yenilemek için tercih edeceğiniz koltuk takımlarının hangi özelliklere sahip olması gerektiğine bakalım

Modern Koltuk Takımları ile Salonunuzu Baştan Yaratın


Modern koltuk takımları, yaşam alanlarının yenilenmesi söz konusu olduğunda ilk başvurulan seçeneklerdir. Güncel trendleri yakalayan tasarımları, kaliteli ve konforlu yapıları sayesinde yeni sezon koltuk takımları uzun süreli kullanım boyunca da aynı rahatlığın koruyorlar. 

Bu noktada koltuk takımı tercihi yaparken dikkat etmeniz en büyük nokta koltuk takımının tasarımının yaşam alanınızın genel dokusuyla uyumlu olmasıdır. Oturma odanızdaki hakim renge ve genel dekorasyon ruhu ile kontrast yaratmayan renkleri tercih etmeniz her zaman salonunuzun modern ve ihtişamlı bir görünüm sahibi olmasını sağlar. 


Neslive koltuk takımı ürünlerinden Renzo koltuk takımı modern görünümü, keten kumaşı ve kayın ağacından üretilen iskeleti ile modern koltuk takımlarına verilebilecek en güzel örneklerdendir. Takımın içerdiği berjerin alışılagelmişin dışındaki döner ayaklı yapısı ile yaşam alanlarınızın daha önce hiç olmadığı kadar modern ve kullanışlı olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları ile Fonksiyonelliğin Tadını Çıkarın


Son yılların en revaçta olan mobilyaları arasında yer alan köşe koltuk takımları farklı tasarımları, fonksiyonellikleri ve sağladıkları üstün konfor ile yenilenme ihtiyacı duyan salonlar için en ideal koltuk takımı modellerindendir. Kalabalık aileler ya da arkadaş gruplarının en keyifli zamanlarına rahatlıkla eşlik eden ve konforlu yapıları sayesinde oturma odalarının rahat bir havaya bürünmesini sağlıyorlar.

Salonunuzun ölçüsü ne olursa olsun sahip olunan alandan en yüksek verimi almanıza sağlayan köşe koltuk takımları modüler yapıları sayesinde de kolay şekilde dilediğiniz tasarıma sahip olabiliyorlar. 


Köşe koltuk takımının en güzel örneklerinden olan Neslive Elegant köşe koltuk takımı, bir adet Üçlü Modül, bir adet İkili Modül ve bir adet Köşe Modülden oluşan içeriği ile pratik şekilde yaşam alanınıza en uygun şekli verebilmenizi sağlıyor. Kayın ağacından olan iskeleti ve keten kumaşı ile öne çıkan bu muhteşem koltuk takımını ve diğer köşe koltuk takımlarını incelemek için Neslive mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sade Tasarımlı Koltuk Modelleri ile Bütünlük Yakalayın


Koltuk takımı alışverişlerinizde önceliğiniz eğer fonksiyonellik ve konfor ise bunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Onlarca ürün arasından sade koltuk takımı seçimini basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli unsur seçtiğiniz koltuğunuzun renginin evinizin geri kalanı ile bütünlük içerisinde olması gerektiğidir.

Sade bir koltuk seçerek yaşam alanınızın tamamında tek bir rengi öne çıkarabilir, konforun tadını çıkarırken oturma odanızı da son derece estetik hale getirebilirsiniz. Bu noktada salonunuzda olmasını istediğiniz rengi belirleyin ve duvarlarınızla, sehpa ve tv ünitesi gibi tamamlayıcı ürünler ile uyum içerisinde olacak koltuk takımını pratik şekilde seçin!


Kayın ağacı iskeletine sahip Mono ikili koltuk, keten kumaşa sahip dokusu ile sade görünüm arayanlar için ideal koltuklardan birisi. Yumuşak süngeri ile birlikte oldukça yüksek konfor sağlarken yaşam alanlarınızı güzelleştiren Mono koltuk ve pek çok farklı sade koltuk takımı için Neslive koltuk ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Oturma odanızı yenilemeniz için alacağınız koltuk takımları hangi özelliklere sahip olmalı, nelere dikkat etmelisiniz sorularının cevabını verdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Siz de yazımızda paylaştığımız bilgiler ışığında salon tasarımlarınızı yenileyebilir, en güzel koltuk takımları için Neslive ürünlerini kontrol edebilirsiniz. 

Aynı zamanda Lüks Evlerin İçinde Olması Gereken 6 Mobilya başlıklı yazımızı okuyabilir eviniz için tavsiye niteliğinde içeriklerimizin yer aldığı blog sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Editörün Seçimi